حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Ningbo Shuangde Tianli Machinery Manufacturing Co., Ltd. 86--13566335186
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - مشخصات تعمیر و نگهداری روزانه برای ماشین های قالب گیری دمشی

مشخصات تعمیر و نگهداری روزانه برای ماشین های قالب گیری دمشی

May 28, 2022

محصولات پلاستیکی به طور فزاینده ای مورد استقبال تولیدکنندگان قرار می گیرند.امروزه محصولاتی از این دست در بازار نیز به وفور یافت می شود مانند صنعت نوشیدنی و آب خالص.محصولات خوب به تجهیزات تولید خوب بستگی دارد و یک دستگاه قالب گیری بادی پلاستیکی عالی، نه تنها فرآیند تولید خوب است، بلکه کیفیت اپراتورها نیز باید بسیار بالا باشد.باید مقداری دانش استفاده و نگهداری در تولید وجود داشته باشد.با این حال، در تولید واقعی، آموزش این شرکت در زمینه تعمیر و نگهداری مکانیکی چندان جامع نیست، در اینجا چند پیشنهاد برای تعمیر و نگهداری دستگاه قالب گیری ضربه ای وجود دارد.

1. قبل از رفتن به محل کار، دستگاه قالب گیری دمشی را بررسی کنید تا ببینید آیا نیازی به افزودن روان کننده وجود دارد یا خیر.
2. قبل از شروع تولید بررسی کنید که آیا قطعات مختلف دستگاه ایمن هستند یا خیر.اگر مشخص شد که قطعات شل شده اند، باید به موقع تقویت شوند.جلوگیری از عواقب نامطلوب
3. قبل از راه اندازی دستگاه بررسی کنید که آیا برق، فشار هوا، آب و غیره دستگاه طبیعی است یا خیر.
4. اقدامات ایمنی مربوطه را در ابتدای ماشین قالب گیری ضربه ای بررسی کنید، مانند بررسی اینکه آیا گریتینگ، توقف اضطراری و غیره طبیعی هستند یا خیر.
5. سالم بودن لامپ و دستگاه روشنایی مربوط به تجهیزات را بررسی کنید و در صورت خرابی به موقع آن را تعویض کنید.
6. تجهیزات مربوط به تجهیزات را از نظر نشتی یا نشت آب بررسی کنید.
7. قبل از کار دستگاه ابتدا دستگاه را تمیز کنید و قالب را در ابتدا و انتهای کار تمیز و نگهداری کنید.
8. دستگاه قالب گیری ضربه ای به مدت نیم ساعت شروع به کار می کند.پس از مدتی اجرا در صورت عدم وجود مشکل به صورت رسمی وارد تولید شوید.